mama_dla_mamy

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Your Products

Product
Quantity
Price
Mama dla Mamy – Oferta 11
630.00
Mama dla Mamy – Oferta 21
870.00
Mama dla Mamy – Oferta 31
1,560.00

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Akademia Mama dla Mamy - oferta 1
Mama dla Mamy – Oferta 1
  × 1
630.00
Kwota 630.00
Łącznie 630.00
Ebook - O MAMO! Ty też jesteś ważna - Gabriela Sawa
E-book o zabawie i spędzaniu czasu z dziećmi bez rezygnowania z siebie – to nowoczesna wiedza naukowa połączona z wieloma praktycznymi wskazówkami, która pomoże Ci dobrze bawić się z dziećmi, jednocześnie nie rezygnując z siebie. Zdarzyło ci się świetnie zacząć zabawę z dziećmi i skończyć awanturą? Może jesteś zrezygnowana, bo już sama nie wiesz co robić, żeby dobrze spędzać razem czas? Albo może szukasz inspiracji i wiedzy merytorycznej o relacjach z dziećmi? Ta książka może ci pomóc! Kup e-book i dołącz do Mam, które żyją w dobrych relacjach z sobą samą i otoczeniem. Skorzystaj z wiedzy i inspiracji od Gabrieli Sawy, która jest terapeutą, coachem oraz mamą Marianki i Hani.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityce prywatności.

REKOMENDACJE KLIENTÓW

Szkolenie jest rewelacyjne. Dzięki niemu nauczyłam się, jak dotrzeć do mojego nastolatka. Wcześniej prawie nie rozmawialiśmy, on tylko coś mi odbąkiwał, a ja często krzyczałam i krytykowałam go. Dzisiaj nasza relacja jest niesamowita. Ja stałam się bardziej wyczulona na jego potrzeby, a on zaczął się na mnie otwierać. Teraz wspólnie spędzamy czas i dzięki szkoleniu wiem, jak do tego podejść mądrze i kreatywnie.

Marzenka - Mama 14 letniego Adasia

Mega sprawa. Byłam na pierwszej edycji Kursu „Mama dla Mamy.” Rewelacyjne towarzystwo, masa przydatnych tipów i lekcji do wdrożenia. Lepiej dogaduję się z córką i potrafię nareszcie ją zrozumieć. Od tamtej pory pozbyłam się uczucia wstydu, bo zrozumiałam, że kluczem jest moje własne poczucie wartości. Dzięki dziewczyny, teraz mam więcej wiary w siebie i we własne możliwości! 

Agnieszka - mama 15 letniej Natalii

Ogromne wrażenie na mnie zrobiła jakość prezentowanych materiałów i bardzo dobrze przygotowane prelegentki pod kątem merytorycznym. Nie raz złapałam się na tym, że wyłączyłam Netflixa, żeby pooglądać Akademię Mama dla Mamy. Jeszcze nie wszystko udało mi się wdrożyć, a już widzę znaczną poprawę relacji z dzieckiem. Cieszy mnie fakt, że potrafimy razem spędzać czas bez zerkania na telefon i scrollowania Insta non stop. Teraz już nie porównuję się do znanych influencerek i nie uciekam od trudnych tematów, ale konfrontuję się z nimi, bo wiem, że jestem wartościową mamą tu i teraz. 

Agata - mama 12 letniej Ewy

Chronimy Twoją Prywatność

100% Satysfakcji

Twoje Dane są Bezpieczne